Čas na serveru 13:25:56

Vittorio Gussoni
Akt

Id: 22806

Akt

  •  / Akt / Vittorio Gussoni
  •  / Akt / Vittorio Gussoni
  •  / Akt / Vittorio Gussoni

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2720x

Vyvolávací cena:

12 000