Čas na serveru 15:52:10

Vladimír Čeřovský
Léto

Id: 68305

Léto

  •  / Léto / Vladimír Čeřovský
  •  / Léto / Vladimír Čeřovský
  •  / Léto / Vladimír Čeřovský

olej/karton, rozměr ve výřezu 35 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1372x

Vyvolávací cena:
800

1 800