Čas na serveru 05:28:13

Vladimír Fuka
Stará cihelna

Id: 328304

Stará cihelna

  •  / Stará cihelna / Vladimír Fuka

kvaš/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 34 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1407x

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

Příhozy: 50