Vladimír Gažovič
Pocta Luigimu Bergomimu
Id: 491340
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 14 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 872x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2024,05-1,13,21,09,00
( 13.5.2024, 21:09:00 )
minimální příhoz 100 Kč
8.5.2024 | 21:23 | 2 000 Kč |