Čas na serveru 08:42:10

Vladimír Gebauer
Krajina

Id: 499304

Krajina

  •  / Krajina / Vladimír Gebauer

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 48 x 36 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

zobrazeno: 754x

Vyvolávací cena:

8 000