Vladimír Gebauer
Krajina
Id: 499304
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 48 x 36 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
zobrazeno: 479x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
2024,05-1,14,20,51,00
minimální příhoz 500 Kč