Čas na serveru 20:47:05

Vladimír Hanuš
Lesní interiér

Id: 476807

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Vladimír Hanuš

tempera/papír, rozměr 32 x 43 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3051x

Vyvolávací cena:

6 000