Čas na serveru 04:36:50

Vladimír Hroch
Kytice

Id: 234005

Kytice

  •  / Kytice / Vladimír Hroch
  •  / Kytice / Vladimír Hroch
  •  / Kytice / Vladimír Hroch
  •  / Kytice / Vladimír Hroch

olej/plátno, rozměr 101 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 1773x

Vyvolávací cena:

18 000