Čas na serveru 21:22:55

Vladimír Hroch
Kytice

Id: 257803

Kytice

  •  / Kytice / Vladimír Hroch
  •  / Kytice / Vladimír Hroch
  •  / Kytice / Vladimír Hroch

olej/plátno, rozměr 80 x 58 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, 30. léta

zobrazeno: 2991x

Vyvolávací cena:
2 200

23 000

Příhozy: 53