Čas na serveru 02:58:30

Vladimír Hroch
V parku

Id: 385806

V parku

  •  / V parku / Vladimír Hroch
  •  / V parku / Vladimír Hroch
  •  / V parku / Vladimír Hroch

olej/plátno, rozměr 60 x 120 cm, značeno vpravo dole, poškozený dobový rám

zobrazeno: 1758x

Vyvolávací cena:

3 800