Čas na serveru 04:57:22

Vladimír Jan Hnízdo
Akt ženy

Id: 751

Akt ženy

  •  / Akt ženy / Vladimír Jan Hnízdo

smíšená malířská technika/dřevěná deska, rozměr malby 25 x 17 cm, rozměr včetně autorského rámu 39 x 34 cm, signováno vlevo dole H, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena:

20.1.2014, 22:00:00

20.1.2014 21:56 3 500 Kč