Čas na serveru 03:22:41

Vladimír Jan Hnízdo
Autor

Id: 93902

Autor

  •  / Autor / Vladimír Jan Hnízdo

olej/překližka, rozměr 30 x 22,5 cm, celkový rozměr 41,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, popsáno na zadní straně, z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1392x

Vyvolávací cena:

10 000