Čas na serveru 04:24:38

Vladimír Jan Hnízdo
Barokní tvář 1969

Id: 576

Barokní tvář 1969

  •  / Barokní tvář 1969 / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, rozměr 33 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, nerámováno, původní stav, monografie autora k nahlédnutí v galerii

zobrazeno: 2772x

Vyvolávací cena:
1 800

3 100