Čas na serveru 23:53:52

Vladimír Jan Hnízdo
Bepo

Id: 348304

Bepo

  •  / Bepo / Vladimír Jan Hnízdo

olej/deska, rozměr malby 30,5 x 22 cm, rozměr včetně autorského rámu 45 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní a pozůstalostní razítko

zobrazeno: 1380x

Vyvolávací cena:

13 500