Čas na serveru 04:31:04

Vladimír Jan Hnízdo
Dítě na kopci

Id: 43802

Dítě na kopci

  •  / Dítě na kopci / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, rozměr malby 30 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, volně loženo, nerámováno, drobná oděrka v levém rohu malby

zobrazeno: 1363x

Vyvolávací cena:
3 800

3 900