Čas na serveru 12:13:17

Vladimír Jan Hnízdo
Hlava s vertikálním okem

Id: 977

Hlava s vertikálním okem

  •  / Hlava s vertikálním okem / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevěná/deska, rozměr 22,7 x 16 cm, nesignováno, autorsky rámováno, na zadní straně popsáno autorem, datováno 1945, získáno z pozůstalosti autora, původní stav

zobrazeno: 1851x

Vyvolávací cena: