Čas na serveru 04:54:29

Vladimír Jan Hnízdo
Kuřák

Id: 488

Kuřák

  •  / Kuřák / Vladimír Jan Hnízdo

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, obraz z pozůstalosti malíře, paspartováno, zaskleno, původní stav, monografie autora k nahlédnutí v galerii

zobrazeno: 2189x

Vyvolávací cena:
2 600

2 600

28.8.2013, 20:00:00

28.8.2013 19:56 2 600 Kč