Čas na serveru 03:28:40

Vladimír Jan Hnízdo
Léto

Id: 120501

Léto

  •  / Léto / Vladimír Jan Hnízdo

pastel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 75, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

zobrazeno: 1256x

Vyvolávací cena:

20.3.2018, 22:24:00

5.3.2018 22:52 1 500 Kč