Čas na serveru 02:19:42

Vladimír Jan Hnízdo
Měsíc nad Zemí

Id: 151802

Měsíc nad Zemí

  •  / Měsíc nad Zemí / Vladimír Jan Hnízdo

olej/karton, rozměr malby 46,7 x 37,2 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, pozůstalostní a výstavní razítka na zadní straně, malba na několika místech drobně oloupána, autorsky adjustováno

zobrazeno: 3160x

Vyvolávací cena:

6 999