Čas na serveru 16:31:51

Vladimír Jan Hnízdo
Nebezpečná cesta

Id: 53701

Nebezpečná cesta

  •  / Nebezpečná cesta / Vladimír Jan Hnízdo

smíšená technika/sololit, velikost malby 50 x 38 cm, rozměr s autorskou podložkou 65 x 52 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, původní stav, vystaveno 2011 Muzeum Chlumec nad Cidlinou

zobrazeno: 1773x

Vyvolávací cena:

10 500