Čas na serveru 02:20:23

Vladimír Jan Hnízdo
Nemají vodu

Id: 120502

Nemají vodu

  •  / Nemají vodu / Vladimír Jan Hnízdo

pastel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

zobrazeno: 1307x

Vyvolávací cena:
1 800

2 300