Čas na serveru 02:43:18

Vladimír Jan Hnízdo
Neznámá pevnina

Id: 294001

Neznámá pevnina

  •  / Neznámá pevnina / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevo, rozměr malby 40,5 x 33 cm, rozměr celkový 55 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky adjustováno, stav viz foto

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena:

9 000

2021,03-1,22,19,49,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu