Čas na serveru 01:40:30

Vladimír Jan Hnízdo
Neznámá pevnina

Id: 294001

Neznámá pevnina

  •  / Neznámá pevnina / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevo, rozměr malby 40,5 x 33 cm, rozměr celkový 55 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky adjustováno, stav viz foto

zobrazeno: 2302x

Vyvolávací cena:

20 000