Čas na serveru 07:15:06

Vladimír Jan Hnízdo
Odraz měsíce a ryby v tváři

Id: 162301

Odraz měsíce a ryby v tváři

  •  / Odraz měsíce a ryby v tváři / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, rozměr malby 30,5 x 22 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky adjustováno, drobné oděrky

zobrazeno: 1806x

Vyvolávací cena:

21 000