Čas na serveru 16:28:35

Vladimír Jan Hnízdo
Odchod roku

Id: 82101

Odchod roku

  •  / Odchod roku / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevo, rozměr 30,5 x 23 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, v malbě drobně odřeno, pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky rámováno

zobrazeno: 3807x

Vyvolávací cena:

6 000