Čas na serveru 04:33:30

Vladimír Jan Hnízdo
Paternita

Id: 71201

Paternita

  •  / Paternita / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevěná deska, rozměr 25,3 x 17,5 cm, celková velikost včetně rámu 43 x 35,5 cm, nesignováno, na zadní straně datováno 1968, pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky rámováno

zobrazeno: 1435x

Vyvolávací cena:

5 710