Čas na serveru 17:57:56

Vladimír Jan Hnízdo
Plující bílá stavení

Id: 1501001

Plující bílá stavení

  •  / Plující bílá stavení / Vladimír Jan Hnízdo

olej/překližka, rozměr 52,5 x 42,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 68, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1993x

Vyvolávací cena:
3 800

6 000