Čas na serveru 09:12:00

Vladimír Jan Hnízdo
Příbuznost tvarů

Id: 93901

Příbuznost tvarů

  •  / Příbuznost tvarů / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, velikost malby 32,2 x 25,8 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, popsáno na zadní straně, z pozůstalosti autora

zobrazeno: 1321x

Vyvolávací cena:

9 500