Čas na serveru 18:43:23

Vladimír Jan Hnízdo
Románská krajina

Id: 693

Románská krajina

  •  / Románská krajina / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno ´68, autorsky rámováno, monografie autora k nahlédnutí v galerii

zobrazeno: 2121x

Vyvolávací cena:
3 600

3 700