Čas na serveru 07:07:50

Vladimír Jan Hnízdo
Sběrač

Id: 36301

Sběrač

  •  / Sběrač / Vladimír Jan Hnízdo

olej/deska, rozměr 39 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2964x

Vyvolávací cena:

9 000