Čas na serveru 04:30:07

Vladimír Jan Hnízdo
Sběrač

Id: 36301

Sběrač

  •  / Sběrač / Vladimír Jan Hnízdo

olej/deska, rozměr 39 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2749x

Vyvolávací cena:

9 000