Čas na serveru 04:50:31

Vladimír Jan Hnízdo
Sedící žena v modrém

Id: 103502

Sedící žena v modrém

  •  / Sedící žena v modrém / Vladimír Jan Hnízdo

pastel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

zobrazeno: 3412x

Vyvolávací cena:

6 000