Čas na serveru 04:00:31

Vladimír Jan Hnízdo
Útěk

Id: 43801

Útěk

  •  / Útěk / Vladimír Jan Hnízdo

olej/deska, rozměr malby 33,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1725x

Vyvolávací cena:

8 000