Čas na serveru 13:49:34

Vladimír Jan Hnízdo
Večer u jezera

Id: 1706

Večer u jezera

  •  / Večer u jezera / Vladimír Jan Hnízdo

olej/plátno/překližka, rozměr 36,5 x 42,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, autorsky rámováno, popsáno autorem na zadní straně, původní stav; v Regionálním muzeu v Kolíně probíhá do 15. 3. 2015 výstava ke 100. výročí autorova narození

zobrazeno: 1822x

Vyvolávací cena:

4 200