Čas na serveru 04:46:40

Vladimír Jan Hnízdo
Žena s hvězdou

Id: 151801

Žena s hvězdou

  •  / Žena s hvězdou / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, rozměr 45,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně

zobrazeno: 1557x

Vyvolávací cena:

11 400