Čas na serveru 13:16:43

Vladimír Jan Hnízdo
Zoufalí

Id: 1683

Zoufalí

  •  / Zoufalí / Vladimír Jan Hnízdo

smíšená technika/dřevo/sklo, rozměr 24,5 x 15,5, rozměr včetně rámu 39 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, autorsky rámováno, popsáno autorem na zadní straně, původní stav; v Regionálním muzeu v Kolíně probíhá do 15. 3. 2015 výstava ke 100. výročí autorova narození

zobrazeno: 1909x

Vyvolávací cena:
3 800