Čas na serveru 17:06:50

Vladimír Jandejsek
Deméter a Daidalos

Id: 196912

Deméter a Daidalos

  •  / Deméter a Daidalos / Vladimír  Jandejsek

olej/lepenka, rozměr 30 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 487x

Vyvolávací cena:

6 055