Čas na serveru 23:03:27

Vladimír Jandejsek
Dvě chaloupky z Rovenska

Id: 51803

Dvě chaloupky z Rovenska

  •  / Dvě chaloupky z Rovenska / Vladimír  Jandejsek

olej/sololit, rozměr 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1580x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

23.11.2016, 21:50:00

10.11.2016 19:28 1 200 Kč