Čas na serveru 22:30:25

Vladimír Jandejsek
Hvězda zaslíbení

Id: 323910

Hvězda zaslíbení

  •  / Hvězda zaslíbení / Vladimír  Jandejsek

tempera/deska, rozměr 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 229x

Vyvolávací cena:

4.10.2021, 21:46:00

22.9.2021 11:20 1 500 Kč