Čas na serveru 23:57:44

Vladimír Jandejsek
Konvolut dvou kusů

Id: 28206

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Vladimír  Jandejsek

kombinovaná technika/papír, rozměr každého 44,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1041x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

11.7.2016, 21:00:00

11.7.2016 19:55 2 800 Kč