Čas na serveru 22:55:06

Vladimír Jandejsek
Krajina

Id: 420505

Krajina

  •  / Krajina / Vladimír  Jandejsek

olej/sololit, rozměr 49,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, barva lokálně odřená

zobrazeno: 569x

Vyvolávací cena:

2 900