Čas na serveru 03:21:03

Vladimír Jandejsek
Zátiší s ovocem

Id: 184304

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Vladimír  Jandejsek

olej/sololit, rozměr 58 x 58 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený původní rám

zobrazeno: 457x

Vyvolávací cena:

6 000