Čas na serveru 11:05:32

Vladimír Jandejsek
Zátiší s ovocem

Id: 184304

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Vladimír  Jandejsek

olej/sololit, rozměr 58 x 58 cm, signováno a datováno vlevo dole, poškozený původní rám

zobrazeno: 1292x

Vyvolávací cena:

6 000