Čas na serveru 09:23:10

Vladimír Jandejsek
Zátiší s vázami

Id: 184306

Zátiší s vázami

  •  / Zátiší s vázami / Vladimír  Jandejsek

olej/plátno, rozměr 62 x 62 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1464x

Vyvolávací cena:

7 100