Čas na serveru 09:29:32

Vladimír Jandejsek
Zátiší u kávy

Id: 184313

Zátiší u kávy

  •  / Zátiší u kávy / Vladimír  Jandejsek

olej/sololit, rozměr 44 x 67 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1245x

Vyvolávací cena:
2 600

2 800