Vladimír Jeniš
Na větrné hůrce
Id: 506401
akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 167x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč
2024,05-1,13,20,39,00
minimální příhoz 500 Kč