Čas na serveru 08:53:38

Vladimír Jeniš
Podmořské nymfy

Id: 477301

Podmořské nymfy

  •  / Podmořské nymfy / Vladimír Jeniš

akryl/plátno fixované na sololitu, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno

zobrazeno: 1005x

Vyvolávací cena:

15 555