Čas na serveru 09:31:24

Vladimír Jeniš
Sen o jednom životě

Id: 455701

Sen o jednom životě

  •  / Sen o jednom životě / Vladimír Jeniš

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1195x

Vyvolávací cena:

12 700