Čas na serveru 23:15:04

Vladimír Jeniš
Sen o staré Praze XIII (Nový svět)

Id: 436201

  •  / Sen o staré Praze XIII (Nový svět) / Vladimír Jeniš

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3576x

Vyvolávací cena:

27 000