Čas na serveru 03:56:29

Vladimír Jeniš
Sen o staré Praze XIX

Id: 497001

Sen o staré Praze XIX

  •  / Sen o staré Praze XIX / Vladimír Jeniš

akryl/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno

zobrazeno: 691x

Vyvolávací cena:

18 000