Čas na serveru 00:48:55

Vladimír Jiránek
Hlídači v parku

Id: 270510

Hlídači v parku

  •  / Hlídači v parku / Vladimír Jiránek

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4441x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 49