Čas na serveru 01:55:50

Vladimír Jiránek
Jen počkej, mi ti ukážem!

Id: 270511

Jen počkej, mi ti ukážem!

  •  / Jen počkej, mi ti ukážem! / Vladimír Jiránek

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7584x

Vyvolávací cena:

17 000