Čas na serveru 08:16:32

Vladimír Jiránek
Radši se budeme plížit...

Id: 270513

Radši se budeme plížit...

  •  / Radši se budeme plížit... / Vladimír Jiránek

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3181x

Vyvolávací cena:

13 000