Čas na serveru 07:13:28

Vladimír Jiránek
Stěhováci

Id: 270515

Stěhováci

  •  / Stěhováci / Vladimír Jiránek

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 16 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8309x

Vyvolávací cena:

15 000